Скільки сохне стрічковий фундамент під будинок

Скільки сохне стрічковий фундамент під будинок

20.11.2017

Як правильно залити фундамент і скільки сохне фундамент під будинок?

Дата публікації: 15.04 6:36

При будівництві будь-якого будинку насамперед заливають фундамент. Це найважливіша і складна робота, адже, існує кілька його типів, які підходять для будівництва різних будинків.

Тому вибір того чи іншого типу фундаменту дуже складний і залежить від безлічі різних факторів. Наприклад, від розміру будинку, так як фундамент приймає на себе всі навантаження від вищестоящих конструкцій, і розподіляють їх по основі.

Виділяють такі типи фундаменту:

    Стрічковий тип. Найпопулярніший тип фундаменту. Найчастіше використовують для будинків з кам’яними, дерев’яними або бетонними стінами, для будинків великих розмірів і для будинків з підвалами. Стовпчастий тип. Не вимагає великих витрат. Однак має ряд недоліків: укладається, в основному, під повністю дерев’яні будинки, так як вони не створюють істотне навантаження; вибравши, цей фундамент ви не зможете побудувати підвал або льох. Монолітний стрічковий тип. Застосовується для легких дерев’яних будинків. Свайний тип. Призначений для будівництва в місцях з нестійким грунтом. Плитний тип. Дорогий тип, оскільки потрібна велика кількість витрат на будівельні матеріали. Плаваючий тип. Даний фундамент дуже надійний і при цьому його конструкція дуже проста. Він захищає будинок від руйнувань і деформації.

Скільки сохне фундамент під будинок?

Ще важливим питанням є питання Скільки сохне фундамент під будинок? . При заливанні фундаменту завжди потрібно витратити багато часу і сил. Висихання фундаменту залежить від його типу.

Фундамент стрічкового типу, який є найбільш поширеним, сохне в середньому 8 діб. Однак термін висихання залежить ще від кількості води в розчині і інших зовнішніх факторів. Загалом, сохне фундамент приблизно тиждень, після цього можна продовжувати будівництво будинку.

Міцність бетону через цей термін приблизно дорівнює 70%. Але під час цього тижня бетон необхідно зволожувати, щоб підтримувати хімічні процеси, що відбуваються в ньому. Таким чином, процес заливання фундаменту є дуже трудомістким, і вимагає наявність певних навичок і знань в сфері будівництва.

Зважилися на фундамент?

Не варто заливати самим, краще нехай вам зробить це організація. Компанія ТОВ АкваФокус може зробити цю роботу за вас.

У нашій фірмі працюють люди з великим досвідом роботи. Вони заллють фундамент швидко і якісно. Також наша компанія надає гарантію на всі види послуг, робіт. А наші ціни на будівництво фундаменту. доступні кожному, вас приємно здивують.

Скільки сохне фундамент

Скільки сохне фундамент під будинок, гараж або лазню? Напевно цим, здавалося б, на перший погляд простим питанням, задавався кожен власник вирішив побудувати будинок.

Питання це виникає неспроста, адже не витримавши потрібний термін, коли фундамент повністю візьме свою міцність і, навантаживши його, кожен ризикує зіткнутися в подальшому з великими проблемами.

Часто саме причина в недостатньому часу висихання бетону, призводить до появи тріщин у фундаменті в процесі його експлуатації. А з часом доведеться виконувати ремонт і посилення фундаменту. що загрожує зайвими фінансовими витратами.

Тому, знати відповідь на питання, скільки сохне фундамент, не має значення під баню він, будинок або гараж, дуже важливо, адже від правильної відповіді, залежать міцність і довговічність всієї будови в цілому.

Скільки сохне фундамент? Терміни застигання бетону

Говорячи про питання, скільки сохне фундамент потрібно відразу ж сказати про те, що цей час залежить від багатьох чинників і в першу чергу, звичайно ж, від марки бетону. Багато що, безумовно, залежить і від пори року, в яке відбувається заливка фундаменту і від правильності виконання цього технологічного процесу.

Якщо ж перейти безпосередньо до конкретики, то бетон після заливки в опалубку для фундаменту, вже через добу твердне майже на 30%. Після того як пройде три дні, бетон в опалубки бере половину своєї фортеці, а вже через тиждень твердне майже на 70%.

Скільки сохне стрічковий фундамент під будинок

Повну міцність бетонний розчин знаходить рівно через місяць, але це ще не означає, що на фундаменті можна відразу ж будувати будинок.

Щоб фундамент під будинок був максимально міцним і міцним, дуже важливо на момент його виготовлення забезпечити поступове затвердіння бетону. Тільки в такому випадку, бетон візьме всю свою фортецю, а фундамент буде довговічний.

Як збільшити міцності бетону?

Так, наприклад, не можна допускати швидкого затвердіння бетонної маси під фундамент в літній або зимовий період року. Влітку, бетон твердне дуже швидко в зв’язку з великою втратою вологи, що просто неприпустимо.

Тому потрібно забезпечити все, що б влітку, як і взимку, бетон в опалубки застигав поступово. Для цього бетонну масу загортають поліетиленовою плівкою, весь час поливають водою і т. Д.

Скільки сохне стрічковий фундамент під будинок

Взимку швидкого затвердіння бетону може і зовсім не відбутися, також через втрату води в ньому внаслідок низької температури. Тому так важливо, як і влітку забезпечити поступове застигання бетону взимку.

Досягається це завдяки використанню різних пластифікаторів для бетону призначених для зимового періоду року.

Відповідь на питання, скільки сохне фундамент, залежить від багатьох чинників, але час висихання бетону краще не зменшувати по всім відомих причин.

Скільки часу повинен сохнути фундамент

Роботи зі спорудження хорошого якісного підстави повинні виконуватися із суворим дотриманням технології. Коли бетон підготовлений, залитий у форму і зневоднений, роботи призупиняються до тих пір, поки він не затвердіє. Дуже важливо витримати час, щоб фундамент міг добре схопитися — вода і цемент повинні вступити в реакцію.

Скільки часу твердне фундамент

Приблизно через тиждень, коли бетон «схоплюється», він набуває міцність приблизно 70%. Після закінчення цього терміну на залитому фундаменті можна починати проводити будівельні роботи. У період схоплювання бетон треба трохи зволожувати.
Зволоження бетону проводиться з тією метою, щоб підтримувати відбуваються в ньому хімічні процеси. В результаті контакту з водою мінерали, з яких складені зерна цементу, перетворюються в нові освіти — гідросилікати калію. Сам процес перетворення триватиме довго, він може відбуватися протягом декількох років. Але будівельники не завжди вичікують стільки.

Щоб роботи зі зведення будинків здійснювалися все ж швидше, встановлений контрольний термін затвердіння бетону, після якого його можна буде поставити під розрахунковому навантаженні. Для виготовленого в умовах будівництва бетону, який буде відстоюватися і укріпляти в природних умовах, цей термін визначений рівним 28-30 діб.

Що корисно знати при роботі з бетоном

При заливці фундаменту від стіни треба залишити невелику відстань — близько 30-40 сантиметрів, а порожнечу засипати піском. Так роблять для запобігання скупчування води біля стін фундаменту, інакше є ризик здуття землі в зимову пору року.

Іноді допустимо і довший термін для затвердіння бетону. Наприклад, при зведенні гребель і дамб, набережних, мостів — такі споруди будуються дуже повільно, тому до закладеного бетону можливо застосувати повне навантаження тільки через тривалий час.

При затвердінні бетону для будь-якої споруди слід пам’ятати, що після контрольного терміну бетон ще довго і раніше продовжує набирати міцність, хоча тепер уже набагато повільніше. У розрахунках цей час не враховується. Додатковий набір міцності після часу, що перевищує встановлені терміни затвердіння, можна вважати як би гарантією надійності конструкцій — бетонних або залізобетонних.

Високі температури здатні прискорити хімічні реакції, що відбуваються в бетоні. Але слід мати на увазі, що при дуже сильному прогріванні бетон висихає надто швидко, а твердеть перестає. Пояснюється це тим, що укладена в бетоні вода буде випаровуватися дуже інтенсивно, а хімічні реакції не будуть здійснюватися належним чином.

Комментарии запрещены.