Ремонт фундаменту цегляного будинку ціна

Ремонт фундаменту цегляного будинку ціна

20.11.2017

Ремонт фундаментів

ТОВ «РуссДомстрой» здійснює послуги з ремонту фундаменту за прийнятними цінами. Грамотні фахівці нашої компанії використовують тільки прогресивні технології.

Практика показує, що навіть сумлінно зведений фундамент з часом втрачає свої експлуатаційні властивості. У ньому можуть утворитися тріщини і порожнечі, через які проникають волога і повітря. В результаті проживання в будинку стає менш комфортним, а термін служби будівлі значно скорочується.

Замовте зворотній дзвінок для уточнення вартості

Ремонт фундаменту, особливо якщо це стосується споруд, які простояли більше 50 років, — це трудомістка і специфічна робота, виконання якої вимагає достатнього рівня технічної і теоретичної підготовки.

Ремонт фундаменту від компанії «РуссДомстрой»

Капітальний ремонт фундаменту у фактичному розумінні і то, як більшість з нас собі його представляє, — це два абсолютно різних види робіт. Без спеціального обладнання можна визначити лише видимі пошкодження — наприклад, тріщину, яку видно в надземної частини. Тільки маючи в своєму розпорядженні професійний інструментарій, ви зможете отримати найбільш повну картину того, що відбувається. Приклад — зміщення шарів споруди, що відбувається всередині її нижній частині. Візуальні методи контролю не допоможуть визначити місце розташування порожнин і не вкажуть на місця, в яких необхідно обладнати гільзи для запобігання зсувів.

Звертаючись в нашу будівельну фірму, ви зможете отримати повну інформацію про технічний стан споруди, а також розрахувати приблизну вартість робіт. Ремонт з нашою допомогою буде виконаний швидко, вигідно і, найголовніше, якісно.

Залишилися питання?
Ми з радістю відповімо на них!

Як посилити фундамент, або ремонт цегляного фундаменту з гарантією!

Кваліфіковані послуги будь-якого рівня складності для великих об’єктів!

Вади в цегляній кладці можна помітити неозброєним оком. Коли тріщина стає дуже помітною — це говорить про те, що справи зовсім кепські. Причин руйнування основи просто сила-силенна: від недобросовісних підрядників до природних катаклізмів. Щоб будинок привести в порядок, просто необхідний ремонт цегляного фундаменту від справжніх професіоналів компанії Фабрика Будівництва!

Ремонт фундаменту цегляного будинку ціна

Які вони — вірні ознаки, що необхідний ремонт цегляного фундаменту?

Цеглини — це міцний будівельний матеріал, тому при гарної гідроізоляції і правильної навантаженні цегляний фундамент здатний служити століттями. Але немає нічого ідеального — через помилки монтажу ремонт фундаменту цегляного приватного будинку часто неминучий, а разом з ним і ремонт фасаду.

    Тріщини, які не прогресують під час експлуатації. Щоб це з’ясувати, поперек тріщини клеїться контрольна паперова стрічка. Якщо вона залишилася цілою — досить косметичного ремонту. Прогресуючі тріщини, на яких контрольна стрічка порвалась протягом 10 днів, вимагають ретельного аналізу і професійного підходу. Все тому, що ремонт цегляного фундаменту дерев’яного будинку може потягнути на повну реконструкцію з підніманням споруди або розбором стін.

Як виконують ремонт цегляного фундаменту будинку справжні профі?

Наша компанія надає великий спектр будівельних послуг. тому будь-які роботи будуть Ремонт фундаменту цегляного будинку цінаВиконано під ключ або в обумовленому обсязі. Більше 11 років на ринку будівельних послуг дає нам право заявити про високої компетентності наших співробітників, тому звернення до нас — краще рішення Вашої проблеми!

Пропонуємо до Вашої уваги основні варіанти, згідно з якими виконується ремонт фундаменту цегляного будинку. Ціна послуг в будь-якому випадку доступна і великому забудовнику і невеликої компанії.

    Посилення основи. Динамічне осідання не прощає зволікання, тому потрібно терміново його зупинити. Для цього майстра викопують похилу яму глибиною до пісочної подушки. Кут ухилу ями 35 градусів — в неї встановлюється труба і нагнітається розчин.

Саме сила застиглого розчину утримує підставу від руйнування. У багаторазової заливці такої ями і полягає ремонт фундаменту цегляного приватного будинку. Ціна на цю послугу порівняно невисока і дозволяє виправити становище.

    Виправлення руйнування бази по всьому периметру. Ремонт стрічкового фундаменту цегляного будинку виконується зі зміцненням стін основи з усіх боків. Для початку обкопують основу, очищають поверхню стін і набивають на неї металеву сітку. Далі облаштовується опалубка в яку заливається розчин. Таким чином, можна істотно зміцнити основу і ремонт старого фундаменту цегляного будинку, що дасть нове життя всієї будівлі. Заміна пошкодженої ділянки. Ремонт цегляного фундаменту, ціна на який в Ремонт фундаменту цегляного будинку цінаНашій компанії найвигідніша, можна провести шляхом демонтажу пошкодженої кладки. Установка гвинтових паль. Такий ремонт цегляного фундаменту своїми руками зробити не вийде, тут необхідне застосування спецтехніки. Буріння отворів з установкою потужних паль додасть міцності цегляній кладці — для цього у нас є вся необхідна спецтехніка.
    Капітальний ремонт цегляного фундаменту будинку виконується майстрами з дотриманням всіх заходів безпеки. Для початку будова піднімають на домкратах, для чого руйнують частину кладки в місці установки. Потім під «піднесеним» будинком виконують розбирання і монтаж нового підстави.

На всі роботи дається гарантія 5 років — такий великий термін можливий, тому як ми впевнені в якості матеріалів, які поставляємо, і в умінні наших майстрів. Поспішайте замовити ремонт цегляного фундаменту на вигідних умовах!

Ремонт фундаменту

Важливо почати з правильної оцінки стану проблемного фундаменту. Фундаменти можна умовно розділити на 2 категорії, за деякими ознаками.

Старі фундаменти у яких закінчується термін служби, з цоколем з цегли або бутових каменів.

(На цоколі видно тріщини, цоколь розсипається, кришитися, може бути вертикально нахилений в сторону) — Можна відремонтувати.

Молодші фундаменти, при будівництві яких були допущені помилки.

(Фундаменти просіли в грунт. Фундамент які виперло з грунту. Нові фундаменти з тріснутий бетонної частиною) — Краще замінити на новий.

Як виконати ремонт фундаменту?

Розповім про спосіб, який ми застосовуємо найчастіше:

Викопуємо грунт навколо будинку до основи фундаменту.

Виконуємо демонтаж слабких ділянок фундаменту.

При необхідності виконуємо часткову або повну заміну нижньої колоди / вінця

Для вивішування будинку використовуємо металеві труби, іноді старі цегляні стовпи.

Виконуємо армування, монтаж опалубки, заливку бетоном.

Частина, що залишилася старого фундаменту посилюється і з’єднується з новою. Отримуємо фундамент в надійності якого, можна не сумніватися.

Скільки коштує ремонт фундаменту дерев’яного будинку?

Ремонт фундаменту цегляного будинку ціна

Ремонт фундаменту будинку 9м х 9м.

Демонтаж старого цоколя 8 м3 — 15 тис. Руб.

Навантаження бою в контейнер — 5 тис. Руб.

Вивіз сміттєвого контейнера 20 м3 — 10 тис. Руб.

Ремонт фундаменту цегляного будинку ціна

Бетонні роботи — 8 м3 — 70 тис. Руб.

Матеріали — 65 тис. Руб.

Транспортні витрати — 5 тис. Руб.

Разом: 170 тис. Руб.

Ремонт фундаменту цегляного будинку ціна

Установка гвинтових паль під стіни будинку

Ремонт проблемної ділянки фундаменту, гвинтовими палями.

Ціна — 60 тис. Руб.

Вартість ремонту фундаменту дерев’яного будинку в середньому становить 150 тис. Руб.

Ремонт фундаменту цегляного будинку.

Якщо цегляний будинок не опалювався а фундамент вдома не був утеплений і на стінах будинку з’явилися тріщини — все йде складніше. Але, фундамент можна надійно відремонтувати, ми виконуємо такі роботи.

Приклад. Ремонт фундаменту старого цегляного будинку.
Перед виконанням фундаментних робіт було необхідно вирівняти стіну.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, опишіть ваш будинок. Ми складемо розрахунок і повідомимо вам приблизну вартість ремонту фундаменту. Контакти

Комментарии запрещены.