Купити електричний радіатори опалення для приватного будинку

Купити електричний радіатори опалення для приватного будинку

20.11.2017

Електроконвектори для опалення приватного будинку

Купити електричний радіатори опалення для приватного будинку

Магазин «Термомір» пропонує покупцям широкий асортимент обігрівачів різних типів — електричні, газові, дизельні та т. Д.
Найпопулярнішими обігрівачами є електричні — конвектори. інфрачервоні і масляні обігрівачі. тепловентилятори та електрокаміни.

Найбільш затребуваними приладами для квартир, заміських будинків без газу, побутових, офісних, навчальних приміщень, а також для дач визнаються Електричні конвектори (електрорадіатори) — безшумні і безпечні обігрівачі з природною конвекцією.
Такі пристрої являють собою сталеві панелі, усередині яких знаходиться нагрівальний елемент, і призначені як для основного, так і для додаткового опалення. Принцип дії конвектора заснований на законах фізики — холодне повітря знизу, від статі, надходить всередину, прогрівається від Тена і вже тепле повітря з верхньої решітки конвектора піднімається вгору. Таким чином і відбувається обігрів приміщення шляхом циркуляції повітря.

Сучасні конвектори оснащуються зручними сенсорними панелями і пультами ДУ, можуть об’єднуватися в системи з єдиним блоком управління, в тому числі через GSM модуль (за допомогою СМС), програмуватися на різні режими роботи (наприклад, «антизамерзання» — +5 град. С) і за таймером. Завдяки гарній захисту від перегріву, конвектори є пожежобезпечними і можуть встановлюватися в дитячі кімнати, а також в гаражі і дерев’яні будинки. Крім того, існують обігрівачі для ванних кімнат і інших вологих приміщень з класом захисту від IP24 і вище. Ергономічний дизайн, безшумна робота, точну підтримку температури — ось плюси таких обігрівачів.
Конвектори можуть встановлюватися як на стіну, так і на підлогу на ніжках або коліщатках, різні розміри від малогабаритних, вузьких вертикальних до широких плінтусних моделей дозволяють розмістити прилад в будь-якій кімнаті.
Обігрівачі автоматично вмикаються і вимикаються за допомогою термостата — електронного або механічного. Електронний терморегулятор забезпечує ефективну і економічну роботу конвектора, а механічний — більш недорогий і надійний.

Великий асортимент обігрівачів різних типів представлений нижче на сторінці і в меню сайту. Який обігрівач або конвектор краще вибрати, підкажуть наші технічні фахівці.

Контакти та адреса магазину

Потрібна допомога у виборі або не знайшли потрібну модель? Зателефонуйте!

Електроконвектори (електробатареї) для дому та дачі

Багатофункціональні системи опалення

Електроконвектори опалення — повноцінні системи для обігріву самих різних приміщень. Пристрої цілком можуть використовуватися автономно — наприклад, для дачі. Однак найбільшу популярність вони отримали як додаткові прилади опалення.

Принцип їх дії — простий. Пристрої конвекційного типу повітря нагрівають поблизу від себе. Потім тепло, шляхом природної конвекції, або за допомогою вентилятора, вбудованого в систему, поширюється по всій площі. Електроконвектори для опалення будинку — ідеальні.

Вони абсолютно безшумні. Тому можуть використовуватися, в тому числі, вночі — не викликаючи дискомфорту під час сну. В цьому відношенні вони виграють в порівнянні, наприклад, з тепловентиляторами, самі малошумні з яких в нічній тиші здаються «гучними».

Безпека — ще одна перевага цих пристроїв. Практично всі представлені на ринку електроконвектори оснащені багаторівневою системою захисту від перегріву. Деякі моделі також мають датчики падіння. У разі ненавмисного перекидання пристрою — загрози пожежі не виникне. Прилад моментально відключиться.

У лінійці товарів виробників є конвектори з бризкозахисний функцією. Їх можна сміливо використовувати у ванній кімнаті. Вода таким електричних обігрівачів — не страшна.

Ще одна корисна функція конвекційних обігрівачів — «захист від дітей». Моделі, оснащені нею, дозволяють здійснювати блокування кнопок. Турбуватися про те, що дитина може збити настройки — не доведеться.

Не секрет, що обігрівачі електричні конвектори в процесі нагрівання сильно «сушать» повітря. Ця вада деякі виробники змогли усунути. Наприклад, серед позицій відомого бренду Timberk є обігрівачі, оснащені іонізатором повітря. Крім того, що ця функція дозволяє нівелювати побічна дія опалення конвектором, вона також корисна для здоров’я.

Чим більше додаткових опцій має обігрівач — тим, відповідно, вище його ціна. Вартість системи на російському ринку варіюється приблизно від 1500 до 20000 рублів.

Радіатори опалення

Купити електричний радіатори опалення для приватного будинку History 350

Від 6 800 до 20 400 р.

Ефективність роботи системи опалення приватного будинку або квартири в чому залежить не тільки від якості обладнання, що виробляє тепло, але і від якості радіаторів опалення, які відповідають за його віддачу. Компанія АкваПоінт надає вашій увазі широкий вибір радіаторів опалення, які відрізняються за характеристиками тепловіддачі від виробника до виробника і від моделі до моделі.

Ми співпрацюємо як з оптовими, так і з роздрібними покупцями. Оформити замовлення на придбання продукції з нашого каталогу можуть приватні клієнти, комерційні організації, державні структури. У кожному разі ми гарантовано підберемо оптимальні умови співпраці.

Критерії вибору батарей опалення

Щоб опалення приміщень в будівлі було максимально ефективним, необхідно врахувати наступні фактори при виборі радіаторів:

    Матеріал виготовлення. Від матеріалу залежить тепловіддача, чутливість батареї до складу теплоносія, сфера застосування. Габаритні розміри і конструкцію. Від них залежатиме можливість монтажу батареї в конкретному приміщенні. Радіатори компонуються з декількох секцій, кількість секцій визначається в залежності від площі опалювального приміщення. Потужність радіатора і робочий тиск в ньому. Ці параметри допоможуть зрозуміти, чи можна використовувати конкретний радіатор для вашої системи опалення.

Важливий критерій — ціна радіаторів опалення. Вони представлені досить широко у всіх цінових категоріях. Чим вище вартість радіатора, тим вище його експлуатаційні характеристики, що підтверджується відгуками власників.

Види радіаторів

У каталозі компанії АкваПоінт представлені радіатори:

    Чавунні — поєднують доступну вартість і високі практичні характеристики (нечутливість до носіїв тепла, стійкість до корозії), але мають велику вагу і значні габаритні розміри. Сталеві — мають невисоку вартість, просту конструкцію і високі показники тепловіддачі. Підходять для установки практично в будь-яких приміщеннях. Алюмінієві — з високою тепловіддачею, невеликою вагою і стильним дизайном, але чутливі до складу теплоносія і схильні до корозії. Біметалічні — поєднують гідності сталевих і алюмінієвих радіаторів, але мають досить високу вартість.

Робіть правильний вибір і замовляйте радіатори опалення в АкваПоінт!

Комментарии запрещены.