Гвинтові палі для будинку з колоди

Гвинтові палі для будинку з колоди

20.11.2017

Який фундамент краще для будинку з колоди (всі види підстав)

У дерев’яних будівель прекрасний зовнішній вигляд. Гвинтові палі для будинку з колодиДотримуючись технологію будівництва колод конструкції і правильно обробляючи деревину, можна звести довговічне споруда.

Фундамент є найбільш значущою частиною будинку.

При неправильному виборі фундаментної основи в будові можуть утворитися тріщини, з’явитися зазори між поверхонь колод і в кінцевому підсумку будівля може зруйнуватися.

Щоб зрозуміти, який фундамент краще для будинку з колоди, слід розглянути можливі варіанти при облаштуванні підстави.

Використання монолітного фундаменту

Така підстава має форму залізобетонної плити. Конструкція здатна повторювати рухи грунту при виникненні кліматичних змін. Її можна використовувати при будь-яких типах грунту.

Гвинтові палі для будинку з колоди

Для установки монолітної основи необхідно:

  Розчистити будівельний майданчик і вирити неглибокий котлован; На його дно насипати пісочно-гравійну подушку, полити водою і утрамбувати; Зверху укласти гідроізоляційний шар. Він захистить плиту від впливу вологи; Встановити опалубку; Здійснити укладання арматурного каркаса; Залити бетонний розчин. Заливку необхідно здійснювати безперервно для того, щоб не постраждала міцність споруди.

Стовпчаста основа

Даний спосіб є найбільш економічним. Він не підійде для нестійких ґрунтів. Така конструкція може застосовуватися при наявності перепадів площині, що не перевищують двох метрів.

Гвинтові палі для будинку з колоди

Стовпчасті пристрій в основному використовується при будівництві будівель, що володіють легким вагою. Для зведення стовпів можуть застосовуватися: цегла, камінь, азбестові труби або залізобетон.

Будівництво можна вести за допомогою готових бетонних блоків. Вони повинен розміщуватися по кутах будови, в місцях розташування каркасних стійок і на перетині стін.

Перед тим, як починати зведення подібної основи необхідно дізнатися, на яку глибину промерзає грунт. Від цієї характеристики буде залежати глибина закладки стовпів.

Гвинтові палі для будинку з колоди

У поглиблення насипають гравій і встановлюється опалубка. Гідроізоляція проводиться за допомогою поліетилену або руберойду.

Якщо дотримуються всі правила установки, фундаментна основа зможе протистояти впливу будь-яких морозів.

Зведення стрічкового фундаменту

Вирішуючи, який фундамент краще для будинку з колоди, слід звернути увагу на стрічкову конструкцію. Її можна встановлювати на піщаному, піщано-кам’янистому або гравійному грунті.

Гвинтові палі для будинку з колоди

Для спорудження стрічкової основи облаштовується замкнутий контур:

  Периметр ділянки розмічається за допомогою мотузок відповідно до існуючого проектом; Забирається верхня поверхню грунту і на рівні 0,5 м викопується траншея. Якщо недалеко знаходяться підземні води може знадобитися велика глибина; На дно траншей стелить поліетиленова плівка; Зверху насипається подушка з крупного піску. Її змочують водою і трамбують; Виготовляється опалубка. Далі здійснюється її армування; Проводиться заливка бетонного розчину; Після висихання бетону, опалубка знімається.

Застосування свайно-гвинтового підстави

Для установки подібної конструкції не буде потрібно багато часу. Вона може використовуватися на будь-яких грунтах. Для виготовлення паль застосовуються високоякісні сорти сталі, що мають антикорозійне покриття.

Гвинтові палі для будинку з колоди

За формою вони нагадують металеву трубу з гострим кінцем. Їх діаметр залежить від величини випробовуваної навантаження.

Для установки паль необхідно:

  Визначити місце розташування паль. Виробляти розчищення майданчика не обов’язково; Виконати невеликі поглиблення, і вкрутити в них палі. Операції можна робити вручну або з використанням спеціального обладнання; Залити пальових конструкцію бетонним розчином.

Така фундаментна основа дозволяє:

  Зводити підставу при незадовільних характеристиках грунту; Спорудити будинок на похилій площині; Здійснювати будівництво при близькому заляганні підземних вод.

Будівництво підстави з блоків

Розбираючись із запитанням, який фундамент краще для будинку з колоди, необхідно розглянути яким чином зводиться блокова основа. Це досить швидкий процес. Будівництво може здійснюватися на будь-яких грунтах.

Гвинтові палі для будинку з колоди

  Морозостійкістю; Доброю стійкістю до кислих типам грунту; Великим вибором різних розмірів.

Для спорудження фундаментної основи слід:

  Провести викопування котловану для закладки підстави; На дно котловану насипати подушку з піску і здійснити трамбування; Приготувати бетонний розчин. Надійність підстави буде залежати від якості бетону; Монтажні роботи нагадують цегляну кладку. Необхідно звернути увагу на скрупульозне заповнення швів розчином.

Висновок

Яка фундаментна основа більше підійде для дерев’яної конструкції? Грунтуючись на вищевикладеної інформації, можна прийти до наступних висновків.

Стовпчасті підставу не рекомендується використовувати при зведенні повноцінного дерев’яного споруди. Воно призначається для створення основи для будівель, що володіють невеликою вагою.

Гвинтові палі для будинку з колоди

Застосування стрічкової заглибленою основи також не може бути виправдане. Вона може витримувати вагу багатоповерхових, важких споруд і буде надлишкова для будинку з колод.

Найбільш придатними варіантами підстав для дерев’яного будинку будуть неглибоке стрічкове і свайно-стрічкове будова.

Такі різновиди фундаментних підстав володіють достатньою надійністю і міцністю.

На вибір певного способу вплинуть конкретні геологічні умови на вашій ділянці.

Для того щоб більш детально дізнатися про вибір підстави, подивіться відео:

Не слід економити при проведенні геологічних досліджень на ділянці забудови. Грунтуючись на їх результатах, ви зможете точно визначити вид фундаменту, що підходить для вашої місцевості.

Застосування стрічкового мелкозаглубленного підстави користується більшою популярністю. Для цього способу характерна економічність і простота проведення монтажних робіт.

Розкажіть про цю статтю друзям в соц. мережах!

Фундамент палі для будинку з колоди

Будівлі з дерева відносяться до легких споруд і не вимагають від фундаменту надпотужної несучої здатності. Фундамент палі для будинку з колоди значно краще, ніж монолітна плита. Це саме можна сказати до будівель з бруса, хоча є ряд особливостей, які потребують уваги при виборі фундаменту.

Відмінності будинків з бруса і колоди

Гвинтові палі для будинку з колодиЗалежно від способу обробки лісу вигляд будівлі з колоди і термін його служби змінюється. Зараз рідко зустрінеш зруби з класичного отесанного лісу, незважаючи на більш тривалу службу. У такого колоди є багато недоліків:

  Неестетичний зовнішній вигляд; нещільне прилягання вінців; збільшений витрата утеплювача; складності дотримання геометрії при складанні.

Тому вдома з оциліндрованих колод більш популярні, вони позбавлені всіх цих недоліків. Будинки з профільованого бруса також виконуються без цих мінусів. При цьому будівля з бруса легше будинку з колоди. Також під брус можна монтувати більш вузьку підошву фундаменту, ніж для будівлі з колоди.

В іншому будинку з цих матеріалів схожі — вони володіють хорошими показниками тепло — і звукоізоляції, довговічні, екологічні і недорогі. Але неправильний вибір фундаменту може знизити термін служби будинку або значно збільшити його вартість.

Вибір фундаменту під будинок з бруса

Споруда з бруса є дуже легким і не вимагає великої несучої здатності фундаменту. В принципі для такого будинку підійдуть всі види фундаменту:

Плитний. Мелкозаглубленний стрічковий. Монолітна заглиблена стрічка. Збірний. Опорно-стовпчастий. Пальово-гвинтовий.

Гвинтові палі для будинку з колодиАле деякі види фундаменту можуть не підійти через особливості ґрунту на ділянці.

Інші ж, такі як монолітна плита, просто надлишкові і вимагають непотрібних витрат сил, грошей і часу. Тому при монтажі фундаменту враховується не тільки вага будови, але і особливості грунту.

Все це відноситься і до будівель з колоди. Хоча деякі види фундаментів під колод будинки виконуються з невеликими змінами.

Фундамент для будинку з колоди

Для такого будинку також підходять всі види фундаменту. Але до несучої здатності пред’являється більше вимог. Вага дерев’яного будинку більше, ніж брусового, але все-таки недостатній для плитного фундаменту. При цьому монтаж плити не протипоказаний, але це сильно збільшить вартість готового будинку.

Саме через більшої ваги будівлі потрібно більше опор або паль, а для стрічкової різновиди потрібно збільшення ширини підошви. Це пов’язано з великим розміром стіни в дерев’яних будинках. Ширина стрічки повинна перевищувати діаметр колоди для правильного розподілу навантаження.

Також не варто забувати про особливості грунту на ділянці забудови. Нестабільні пучіністие грунти не призначені для мелкозаглубленного стрічкового фундаменту. Також категорично не підійдуть збірний і опорно-стовпчасті види через їх підвищеної рухливості при обдиманні.

Підготовка фундаменту перед складанням дерев’яного будинку

Перед початком збирання нижнього вінця будинку з дерева необхідно правильно підготувати фундамент будь-якого виду. Низ будови з колоди більш схильний до руйнування через гниття деревини. Тому необхідно запобігти цьому процесу. Для цього перед складанням будинку фундамент обов’язково ізолюють від дерева водонепроникним матеріалом.

Особливо це важливо для бетонних конструкцій. Капілярний ефект змушує підніматися вологу по бетону до верху, що може привести до намокання деревини і прискорити процес її руйнування. Шар вологонепроникного матеріалу блокує контакт намоклого фундаменту і дерева, але він повинен обов’язково бути укладений внахлест для запобігання проникнення води крізь стики матеріалу.

Навіть наявність гідроізоляційного прошарку не здатне повністю захистити дерев’яні частини. Для збільшення терміну їх служби нижні частини будівлі необхідно обробити антисептичними розчинами. Це стосується не тільки нижніх вінців будови, але і обв’язки фундаменту, якщо вона виконана з дерева.

У цьому випадку дошки для обв’язки бажано не просто покривати антисептиком, а повністю занурювати в розчин, просочуючи все пори дерева. Це значно знизить гниття деревини і запобіжить її пошкодження шкідниками.

Також при підготовці фундаменту не варто забувати, що для збільшення терміну служби будинку його нижній край не повинен розташовуватися ближче 50 см до поверхні грунту. Крім капілярного ефекту на дерево впливають випаровування грунту. Пара, що піднімається з землі, вбирається в деревину, зволожуючи її і підвищуючи ризик руйнування.

Тому для будинків з дерева потрібно підбирати фундамент не тільки щодо його несучої здатності. Правильний вид основи значно збільшує довговічність дерев’яної будови.

Фундаменти під легкий будинок — економічність і надійність

Гвинтові палі для будинку з колодиНе всі види фундаменту можуть забезпечити підйом дерев’яної конструкції на потрібну висоту від поверхні землі без серйозних фінансових вкладень. Заглубленная стрічка і монолітна плита стануть значно дорожче через збільшення з висоти. Це ж можна сказати і про збірні види фундаменту. Бетонні блоки будуть потрібні більшої висоти і, відповідно, більш високу вартість.

В результаті для дерев’яних будинків оптимальними є 3 види фундаменту:

Опорно-стовпчастий. Пальово-гвинтовий. Мелкозаглубленний стрічковий.

Всі ці види здатні без великих витрат створити потрібну висоту, хоча стрічковий фундамент буде найбільш неекономічним. Але він єдиний дозволяє облаштувати підвал під будинком. У той же час мелкозаглубленних стрічка не підходить для нестабільних ґрунтів, схильних до пученію. Це ж стосується і опорно-стовпчастого фундаменту з блоків або цегли.

Монтаж заливаються опор з подальшим облаштуванням ростверку прийнятний варіант фундаменту за ціною і якістю. Але терміни виготовлення досить тривалі. Фундамент палі для будинку з колоди дозволяє прискорити процес будівництва. Особливо це стосується зимового періоду. Такий фундамент без проблем встановлюється при мінусових температурах, зберігаючи всі свої характеристики.

Таким чином, найбільш придатними є два види фундаменту — на опорах або на палях. Монтаж опор можна здійснити в теплу пору року, а паль в будь-який. При цьому і опори і палі можна встановити самостійно. Для бетонних монолітних опор необхідно правильно підібрати арматуру і якісний розчин. Палі бажано придбати у виробника. Якщо встановлювати палі самостійно, то придбання їх у виробника значно знижує вартість і гарантує покупку якісного товару.

При необхідності завод гвинтових паль пропонує і їх монтаж. З урахуванням досвіду у виробництві та установці гвинтових паль це є оптимальним рішенням для отримання якісного фундаменту. А можливість дотриматися всіх вимог для дерев’яного будинку роблять фундамент палі для будинку з бруса одним з ідеальних варіантів як при самостійній установці, так і при професійному монтажі.

Будинок з колоди

Завод Супер Паля пропонує купити за вигідними цінами гвинтові палі високої якості. Клієнти з Ростова-на-Дону, Краснодара можуть отримати консультацію з усіх питань. Випускаються палі ідеально підходять для зведення будинків з колоди.Гвинтові палі для будинку з колоди

Купити свайно-гвинтовий фундамент для будинку з колоди

Будівництво будинку з колоди на свайно-гвинтовому фундаменті — це популярна технологія. Її затребуваність можна пояснити тим, що вона в рази здешевлює вартість проекту. При цьому власник земельної ділянки може уникнути вивезення зайвого грунту з території.

Пальово-гвинтовий фундамент для будинку з колоди відрізняється такими позитивними особливостями:

  Економним витрачанням грошових коштів; оперативністю проведення будівельних робіт; роботи можуть проводитися навіть на складному грунті; монтаж можна проводити в будь-який час року, із застосуванням мінімуму інструментів.

Фундамент під будинок з колоди

Фундамент будинку колоди фундамент піднімає конструкцію на 30-40 см над землею. Завдяки цьому забезпечується достатня вентиляція деревини. Відповідно, передчасне загнивання матеріалу виключено. Фундамент палі під будинок з колоди — один з кращих варіантів. Перед виконанням монтажних робіт на ділянку виїжджає фахівець для проведення аналізу грунту. Потім здійснюється тестове вгвинчування палі в різних місцях ділянки. Таким чином, визначається оптимальна довжина використовуваних паль. Для будівництва невеликого будинку можуть використовуватися конструкції з малим діаметром.

Монтажні роботи з облаштування пальового фундаменту здійснюються за все за один день. Будівельні роботи не будуть затягуватися, що приваблює багатьох замовників. Будівництво будинку з колоди можна проводити навіть на ділянці, де присутні схили. Мінімальний термін служби пальового фундаменту становить понад 50 років. Тому, зведений будинок зі зрубу буде служити не одному поколінню.

Комментарии запрещены.